Чому вигідно працювати саме з нами?

«У наших колекціях розкривається справжня краса меблів. Вона оживає в лініях, фарбах і текстури. Досконало деталей. В приємні відчуття тепла і комфорту. Такі меблі не просто перетворює будинок. Вона відкриває нові грані насолоди. Продукцию мебельной фабрики Elysium можно купить в Киев, Харьков, Одесса, Львов, Днепропетровск, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Винница, Макеевка, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Горловка, Ровно, Кировоград (Кропивницьк), Днепродзержинск, Черновцы, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Белая Церковь, Луцк, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Северодонецк, Славянск, Ужгород, Алчевск, Павлоград, Лисичанск, Каменец-Подольский и др. города Украины.»

Переваги співпраці з меблевою фабрикою «Elysium»
Якщо Ви вже пройшли шлях від менеджера продажів і торгового представника, і вже відчуваєте в собі сили піднятися на новий щабель у своїй кар'єрі, то ми пропонуємо Вам ознайомитися з пропозицією нашої компанії - стати дилером в регіонах по Україні. Меблева фабрика «Elysium» (Черкаський виробник м'яких меблів) шукає дилерів в регіонах України. Запрошуємо до співпраці оптовиків, меблеві салони і магазини. Меблі виробляємо серійно і на замовлення. 
Шукаємо дилерів по всій Україні і пропонуємо вигідні умови співпраці з оптової торгівлі меблями. Торгова марка «Elysium», це: відмінне співвідношення ціни і якості, найширший асортимент продукції від фабрики - виробника, найкоротші терміни виготовлення замовлень, санітарно-гігієнічні висновки, вигідні умови для дилерів, підтримка рекламною продукцією. Стати нашим дилером може не тільки велика фірма з досвідом роботи на меблевому ринку України....
Подробнее